دوره آموزشی پاکسازی پوست صورت(ویژه اقایان)

این دوره جدیداً به استاندارد های بین المللی فنی و حرفه ای اضافه شده است وآموزشگاه قاسم زاده این افتخار را دارد بصورت حرفه ای این رشته پولسازی را به شما آموزش دهد و در پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای ارائه نماید .

پاکسازی صورت، این امکان را به شما می دهد تا با از بین بردن سلول های مرده دوباره پوستی صاف و شاداب داشته باشید. با انجام پاکسازی آلودگی و چربی سطح پوست از بین می رود و با آبرسانی و ترمیم دوباره پوست، باعث سلامتی و گردش خون در صورت هر فردی می شود.

همان طور که گفته شد، پاکسازی صورت مردانه لازم و سایر مهم است. زیرا باعث روشن سازی و رفع تیرگی پوست و به علاوه از بین بردن هر گونه لک و جوش می شود. همچنین شما با انجام پاکسازی صورت، می توانید PH پوست خود را تنظیم نمایید و رطوبت پوست خود را حفظ کنید تا شاهد هیچ گونه چین و چروکی در صورت نباشید.

از دیگر ویژگی های بارز پاکسازی صورت مردانه، می توان به لایه برداری و ترمیم دوباره پوست اشاره کرد. از آنجایی که صورت زنان و مردان دارای منافذ باز می باشد، احتمال پیدا شدن چربی های اضافه و سلول های مرده بسیار زیاد است. به همین خاطر شما با پاکسازی پوست می توانید اقدام به حذف آنها کنید.

پس پاکسازی پوست برای هر فردی بدون در نظر گرفتن جنسیت لازم و ضروری است. امروزه رسیدگی مردان به پوست، باعث شده است صورتی جوان تر و سالم تری داشته باشند و دیگر هیچ چروکی و تیرگی در صورت دیده نشود.